צ'אט GPT יכול לגלוש באינטרנט עכשיו- גרסה מעודכנת 2023

 

ChatGPT השיגה את היכולת לחפש באינטרנט מידע עדכני ואמין. עדכון חדש זה מסיר את ההגבלה שמנעה ממשתמשים גישה למידע לאחר ספטמבר 2021.

בואו נדון במשמעות של התכונות החדשות של ChatGPT, כיצד לגשת אליהם וכיצד הם יכולים לשנות לחלוטין את האופן שבו אנו משיגים ידע.

בעוד שהידע המוכשר מראש של ChatGPT מצוין, יש לו מגבלה משמעותית: הוא לא יוכל להציע עוד מידע לאחר ספטמבר 2021, אז עודכן לאחרונה בנתוני אימון חדשים. מגבלה זו גרמה לכך שההערות של ChatGPT היו מיושנות לרוב, במיוחד לנושאים הזזים במהירות כמו טכנולוגיה, אקטואליה והתקדמות רפואית.

פונקציונליות הגלישה החדשה של ChatGPT מבטלת למעשה את הגבלת הזמן. כעת יש לו גישה לאינטרנט ולשלל המידע העצום שלו. זה מרמז שהמידע שהוא מספק עדכני ונתמך על ידי רשויות מהימנות, הודות לציטוטים בטקסט.

כיצד תוכל לגשת לתכונת הגלישה באינטרנט של Chat GPT?

אם אתה רוצה להשתמש ביכולת הגלישה באינטרנט של ChatGPT, תצטרך לשלם 20$ לחודש עבור מנוי ChatGPT Plus. גישה זמינה כעת למשתמשים ארגוניים; ההשקה לציבור צפויה בקרוב. לאחר הכניסה לגרסה מבוססת האינטרנט של ChatGPT, משתמשים יכולים לעבור למנוע GPT-4 ולבחור 'דפדף עם בינג' מהאפשרויות הזמינות. באמצעות שיטה קלה זו, אתה יכול להשתמש בתכונות האינטרנט של ChatGPT.

למרות שתכונה זו כבר מרשימה, היא מסומנת כביתא, מה שמרמז על שיפורים ושיפורים נוספים בקרוב. בנוסף, איכות המידע שאוחזר תלויה בתוצאות החיפוש המוחזרות על ידי Bing, כך שייתכן שלא יהיו לו תשובות לכל שאילתה, במיוחד עבור נישה או נושאים מיוחדים.

תכונות גלישה באינטרנט של צ'אט GPT

הזרמת נתונים מקוונת

מכיוון שהוא יכול לגשת לאינטרנט, פתח AI יכול לחפש מאמרים, מחקרים ומערכים עדכניים. נניח שאתה רוצה תשובה לשאלה לגבי שוק המניות, פריצת דרך במדע, או ציון סופי של משחק. ChatGPT יכול למשוך מידע עדכני כדי לענות על שאלותיך בזמן אמת ולא בהתאם לרשומות היסטוריות.

הפניות שניתן לסמוך עליהן ישירות

היכולת של ChatGPT לספק חיבורים ישירים לאתרים מהם היא אוספת מידע היא אחת התכונות החשובות ביותר שלה בעת עיון באינטרנט. זה מציע יותר פתיחות ומאפשר לאנשים לבדוק את הנתונים בעצמם. ChatGPT יכול ליצור קישורים לתוכן המקורי, בין אם מדובר באייטם חדשותי, מאמר מחקר או דיווח ממשלתי.

שיפור איכות הבחירות

גישה לנתונים בזמן חיוני לקבלת החלטות יעילה. הפיתוח של Israel ChatGPT הוא מחליף משחקים עבור אנשי מקצוע, סטודנטים, חוקרים וכל מי שמחפש תובנות מושכלות. כעת אתה יכול להשתמש ב-ChatGPT כמקור אמין לאירועים אקטואליים לכל צורכי מחקר או כתיבה, בין אם אקדמיים, מקצועיים או סתם בשביל הכיף.

אבטחה וסודיות

תכונת הגלישה באינטרנט של ChatGPT נבנתה מהיסוד מתוך מחשבה על אנונימיות המשתמש. הוא מציית למדיניות זכויות יוצרים ותוכן ואינו שומר נתוני משתמש או מידע אישי. OpenAI נקטה באמצעים כדי להבטיח שתכונת הגלישה מאובטחת ותואמת לנורמות אתיות.

היתרונות של הגלישה באינטרנט של ChatGPT

תכונת הגלישה באינטרנט של ChatGPT מעניקה למשתמשים גישה למידע העדכני והעדכני ביותר הזמין באינטרנט. זה שימושי במיוחד לשינוי מהיר של חדשות, טכנולוגיה, ספורט ואירועים אקטואליים.

מקורות מוסמכים

ChatGPT יכול לספק קישורים ישירים למקורות סמכותיים, מה שמבטיח את מהימנות ואמינות המידע. מקורות אלו מאפשרים למשתמשים לאמת את הדוח, החיוני למחקר ולבדיקת עובדות באופן עצמאי.

קבלת החלטות משופרת

בין אם אתה מקבל החלטות עסקיות, מתכנן טיול או מתעדכן בהתפתחויות האחרונות בתחום שלך, העיון באינטרנט של Israel ChatGPT יכול לספק לך את המידע שאתה צריך כדי לקבל החלטות מושכלות.

יעילות

במקום לחפש נתונים באינטרנט באופן ידני, ChatGPT יכול לאחזר במהירות מידע רלוונטי. זה חוסך למשתמשים זמן ומאמץ, מה שהופך אותו למשאב בעל ערך עבור אנשי מקצוע ואנשי אקדמיה.

מגוון רחב של יישומים

תכונת הגלישה באינטרנט מרחיבה את היישום של ChatGPT על פני תחומים שונים, כולל חינוך, עסקים, שירותי בריאות ועוד. זה יכול להקל על מחקר, לענות על פניות ספציפיות ולהציע תובנות בנושאים שונים.

שְׁקִיפוּת

שילוב של קישורים ישירים למקורות ב-ChatGPT מקדם שקיפות. משתמשים יכולים לראות את תחילת המידע, החיוני לביסוס אמון בדייקנות התגובות.

חווית משתמש משופרת

תכונה זו משפרת את חווית המשתמש הכוללת עבור מנויי ChatGPT Plus ומשתמשים ארגוניים, מה שהופך את המנוי ליותר ערך ורב-תכליתי.

תמיכה בשאילתות נישה

משתמשים יכולים לשאול שאלות נישה ספציפיות ולצפות ש-ChatGPT יאחזר מידע רלוונטי מהאינטרנט, וירחיב את השירות שלו מעבר לשאילתות ידע כלליות.

היכולת של ChatGPT לחפש באינטרנט מידע עדכני ואמין היא צעד משמעותי קדימה בפיתוח מודלים של שפה המונעת בינה מלאכותית. זה מגדיל את הערך של ChatGPT ככלי גמיש לשימושים שונים ומעניק למשתמשים שליטה רבה יותר על הגישה שלהם לידע בזמן אמת. לא משנה מה הרקע שלך (בלוגר, סטודנט, איש מקצוע או הדיוט), אתה חייב להפיק תועלת מהתכונות המשופרות של ChatGPT. אל תהסס לשאול את ChatGPT ולגלות את שפע הנתונים המיידיים בהישג ידך.

שאלות נפוצות (FAQs)

האם מקורות המידע שבהם Chat GPT משתמשת אמינים?

ChatGPT מחויבת לספק מידע ממקורות אמינים. זה יוצר קישורים ישירים למקורות אלה כדי שמשתמשים יוכלו לאשר את אמינות הנתונים.

האם תכונה זו זמינה לכל משתמשי ChatGPT?

משתמשים ארגוניים ומנויים של ChatGPT Plus יכולים לגשת לתכונת הגלישה באינטרנט. OpenAI מתכוונת להנגיש אותה לקהל רחב יותר בקרוב.

האם ChatGPT יכול להגיב לשאילתות ספציפיות באמצעות גלישה באינטרנט?

יכולת הגלישה באינטרנט של ChatGPT מאפשרת לה להגיב לשאילתות ספציפיות ולספק מידע מקיף.

האם ישנה עלות הקשורה לפונקציית הגלישה באינטרנט של ChatGPT?

מנוי של $20 לחודש ChatGPT Plus מעניק גישה לתכונה זו. למשתמשים ארגוניים יש גם גישה מיידית.

כיצד אוכל לגשת לפונקציית הגלישה באינטרנט של ChatGPT?

היכנס ל-ChatGPT באינטרנט, בחר במנוע GPT-4 ולאחר מכן בחר "גלישה עם Bing" מהתפריט כדי להשתמש בגלישה באינטרנט. לאחר מכן, השיחה יכולה להתחיל באמצעות ChatGPT.